برگزاری اولین جشنواره استانی ورزشی انجمن خیریه دیابت جنان

به همت انجمن خیریه دیابت جنان و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت ورزش های همگانی شهرستان نجف آباد ،اولین جشنواره استانی-ورزشی جنان در رشته های دارت،طناب زنی،آمادگی جسمانی،شطرنج،تنیس روی میز،دو و پرتاب موشک کاغذی ویژه کودکان در تاریخ 6 مردادماه 1396 در سالن ورزشی انقلاب برگزار شد.

 هیئت مدیره انجمن خیریه دیابت جنان به همراه جناب آقای طباطبایی،رئیس تربیت بدنی شهرستان و جناب آقای پزشکی از اعضای شورای شهرستان از این مسابقات بازدید کردند.

 در این مسابقات 54 نفر از شهرستان های نجف آباد- اصفهان- فولادشهر- فلاورجان- بهارستان- سپاهان شهر در رده های سنی زیر شرکت کردند:

رده های سنی:

  • 3 تا 7 سال (مسابقات این رده به صورت نمایشی بوده و صرفاً هدف، حضور کودکان مبتلا در میادین و رزشی و اجتماع بود.)

  • رده سنی جوانان

  • رده سنی بزرگسالان

​در پایان مسابقات نیز از نفرات برتر در هر رشته با اهداء جوایز و لوح تقدیر ، قدردانی شد.

 

اسامی برندگان مسابقات به تفکیک رشته های ورزشی به شرح زیر می باشد: 

  • تنیس روی میز  بانوان

مقام اول :  صغری حسینی   اصفهان

مقام دوم : سیده اکرم حسینی    اصفهان

مقام سوم : وجیهه نورمحمدی   نجف آباد

  • تنیس روی میز آقایان

مقام اول :  محمد جواد شامحمدی    نجف آباد

مقام دوم : رسول قربانی    فلاورجان

مقام سوم : آرمان مباشریان     اصفهان

  • تنیس روی میز زیر 10 سال 

مقام اول :  آیدا هلاکویی   اصفهان

مقام دوم : محمد جلالی    نجف آباد

مقام سوم : ابوالفضل کریمی   اصفهان

 

  • طناب زنی آقایان

مقام اول :  رسول قربانی     فلاورجان

مقام دوم : مرتضی صادقی    نجف آباد

مقام سوم : آرمان مباشریان     اصفهان

  • طناب زنی بانوان رده اول

مقام اول :  مریم رستگاری   نجف آباد

مقام دوم : آیدا هلاکویی   اصفهان

مقام سوم : نرگس میرزایی    اصفهان

 

  • طناب زنی بانوان رده دوم

مقام اول :  الهام دهخدا     اصفهان

مقام دوم : مریم رستمی     اصفهان

مقام سوم : فرزانه خراسانی   اصفهان

  • دارت بانوان

مقام اول :  زهرا هوشیار    نجف آباد

مقام دوم : مریم رستمی    اصفهان

مقام سوم : خانم مائده حیدری و نازنین سلطانی     اصفهان

  • دارت آقایان

مقام اول :  علیرضا مقدم    اصفهان

مقام دوم : سعید تسلیمی    اصفهان

مقام سوم : امیر رضا غلامپور     اصفهان

 

  • شطرنج  آقایان

مقام اول :  علیرضا مقدم        اصفهان

مقام دوم : محمد جواد کیانی    نجف آباد

  • شطرنج بانوان

مقام اول :  فرزانه اسدی      نجف آباد

مقام دوم : فرزانه خراسانی    فلاورجان

مقام سوم : فاطمه رحیمی    نجف آباد

 

  • شنا آقایان

مقام اول :  علیرضا علیزاده    اصفهان

مقام دوم : محمود کشاورزی   اصفهان

 

  • آمادگی جسمانی بانوان رده اول

مقام اول :  نرگس میرزائی    اصفهان

مقام دوم : ملیکا فلاحتی   اصفهان

  • آمادگی جسمانی بانوان رده دوم

مقام اول :  خدیجه نور محمدی      نجف آباد

مقام دوم : بتول حبیب اللهی           نجف آباد

مقام سوم : مهری نور محمدی         نجف آباد

 

  • آمادگی جسمانی آقایان

مقام اول :  محمد جواد کیانی     نجف آباد

مقام دوم : محمد رضا مظاهری    فولاد شهر

     مقام سوم : محمد جلالی و محمدجواد نوریان    نجف آباد

 

 

 

 

 

 

 

نظرات