برگزاری جشن روز دختر و آغاز به کار رسمی واحد کودک و نوجوان انجمن خیریه دیابت جنان

 به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه دیابت جنان ،عصر روز سه شنبه 3 مرداد از ساعت 17الی 20 جشن ویژه روز دختر در سالن ابن سینا برگزار گردید. این جشن نورانی با برنامه های متنوعی همچون  مولودی خوانی ،مسابقه ویژه پدران و کودکان عضو انجمن و اهدای جوایز به دختران حاضر در مراسم و همچنین پخش ختم قرآن به نیت شادی روح حضرت معصومه(س) همراه بود.

میهمانان ویژه این مراسم خدام حرم حضرت معصومه (س) بودند که با حضور در این مراسم فضای معنوی به این مراسم بخشیدند. از برنامه های ویژه این مراسم اهدای لوح یادبود خدام حرم حضرت معصومه (س) به جناب آقای شاپوری و اهداء بسته های تبرک به مهمانان مراسم بود.

سخنران ویژه این مراسم جناب آقای دکتر یاشا صالحی ، نماینده شرکت نوو نودیسک دانمارک بودند که طی سخنانی به معرفی خدمات شرکت نوو نودیسک و همکاری این شرکت با انجمن خیریه دیابت جنان پرداختند. ایشان همچنین با تاکید بر ادامه همکاری این شرکت با انجمن برای مدیریت و پرسنل انجمن آرزوی موفقیت کردند.

از سخنران دیگر این مراسم جناب آقای شاپوری،مدیرعامل انجمن خیریه دیابت جنان به معرفی واحد کودک و نوجوان پرداختند و سرکار خانم نصرالهی و سرکار خانم صادقی برنامه های آینده این واحد را ارائه کردند.

همچنین گروه هنری اشی مشی به سرپرستی جناب آقای معین به اجرای برنامه های شاد و اجرای مسابقه پرداختند. 

در پایان این مراسم که حضور اعضاء هیئت مدیره انجمن و معاونت آموزشی ، از پرسنل انجمن خیریه دیابت جنان با اهداء شاخه گل و لوح سپاس ، تقدیر شد.

 

 

نظرات