تحلیلی تربیتی بر روابط دختر و پسر در ایران

یکی از مهمترین تدابیری که باید اندیشید تربیت نسل امروز برای ساختن خانواده هایی سالم در آینده است . نوجوانان امروز باید به گونه ای تربیت شوند که قادر به شناخت درستی از جنس مخالف باشند و وظایف خود را در مقابل آنان ، در حال و آینده ، بدانند . یکی از مهمترین تدابیری که در این زمینه باید اندیشید تربیت نسل امروز برای ساختن خانواده هایی سالم در آینده است و نوجوانان امروز باید به گونه ای تربیت شوند که قادر به شناخت درستی از جنس مخالف باشند و وظایف خود را در مقابل آنان ، در حال و آینده ، بدانند . بی توجهی به این اصل مهم یعنی حفظ قداست خانواده ، میتواند به آینده جامعه ما لطمه وارد کند و کنترل روابط انسانی را از اختیار برنامه ریزان اجتماع خارج سازد. سست شدن بنای خانواده درغرب ، رواج خانواده های زوجی یعنی خانواده هایی که زن و مرد بدون عقد و ازدواج مشروع ، مدتی با یکدیگر زندگی می کنند و هیچ گونه تعهد و قید و بندی برای زندگی محکم و دراز مدت خود احساس نمی کنند و رواج همجنس گرایی و ازدواج های بین جنسی و مشروعیت دادن به آن و نیز رواج تنها زیستی ، جملگی زنگ خطری است برای ما و آینده ای که پیش رو داریم .

این کتاب در کتابخانه انجمن خیریه دیابت جنان موجود می باشد .

 نام کتاب :تحلیلی تربیتی بر روابط دختر و پسر در ایران

نویسنده :دکتر علی اصغر احمدی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

چاپ یازدهم زمستان 1385

انتشارات انجمن اولیا مربیان

     

نظراتمعرفی کتاب
کتاب "حالا من چی بخورم" برای کمک به ساده سازی زندگی روزانه ی افراد دیابتی از طریق آموزش مهارت های تغذیه پایه و تغییرات رفتاری نوشته شده است.
این آموزش ها به شما کمک می کند تا در هر موقعیتی، از جمله سفر یا بیرون از منزل، هنگام غذا خوردن، تصمیم درست را اتخاذ و غذای مناسبی انتخاب کنید و لذت غذای دلخواهتان را بچشید...
شما عزیزان می توانید جهت تهیه کتاب به واحد روابط عمومی انجمن خیریه دیابت جنان واقع در خیابان دانش، روبروی کوچه شهید اناری مراجعه نمایید. چنانچه امکان مراجعه حضوری وجود ندارد با ما تماس بگیرید تا کتاب از طریق پست به آدرس شما ارسال گردد.

جنان چگونه به من کمک میکند؟

عضویت در جنان
درخواست بازدید از منزل

لینک مفید
شبکه های اجتماعی