دقیقه ای تأمل

دقیقه ای تأمل

شاید تا الان نمیدونستیم که آقایون علاقه دارند که تفکر درونی داشته باشند و فقط نتیجه آخر رو با همسرشون درمیان بگذارند. مردها اینجوری بزرگ شدند که باید همه ی جواب هارو بدونند , و هیچ وقت نباید ترس یا تردید ازخودشون نشون بدهند چون به قول خودشون مردونگیشون زیر سوال میره .

و حالا برعکس ,خانوما اغلب دوست دارند که افکارشون رو بلند بیان کنند و با بقیه به اشتراک بگذارند , یا به  اصطلاح علمی به صورت فرایند مدار فکر می کنند پس هر مرحله یا مرحله های تفکر خودشون رو با صدای بلند طی می کنند .

ندونستن همین تفاوت باعث میشه که خانوما از بی عاطفگی و سردی شوهرشون ناراحت باشند و برای ابراز ناراحتیشون مدام گله کنند و آقایون هم از زیاد حرف زدن زن ها و زیادی جدی گرفتن مسایل پیش پا افتاده شاکی باشند ....و خونه به محل جنگ تبدیل بشه و مردها گله کنند که چرا وقتی از سر کار میام خونه , به جای دیدن صورت خندون و قشنگ خانومم باید فقط ناراحتی و گله بشنوم .

و در نهایت , صمیمیت از بین میره و این ناراحتی ها که با مطالعه جزیی و فهمیدن تفاوت های دو جنس رفع میشه , تبدیل میشه به دلخوری های طولانی و لحظات شادمون رو خراب می کنه ......

ندانستن تمام این موارد یعنی سازگار نشدن زن و شوهر با یکدیگر و به وجود آمدن کشمکش و ایجاد بیماری های روحی و جسمی

منبع :

کتاب رازهایی درباره برقراری ارتباط با مردان نویسنده :باربارا دی انجلس

 

نظراتمعرفی کتاب
کتاب "حالا من چی بخورم" برای کمک به ساده سازی زندگی روزانه ی افراد دیابتی از طریق آموزش مهارت های تغذیه پایه و تغییرات رفتاری نوشته شده است.
این آموزش ها به شما کمک می کند تا در هر موقعیتی، از جمله سفر یا بیرون از منزل، هنگام غذا خوردن، تصمیم درست را اتخاذ و غذای مناسبی انتخاب کنید و لذت غذای دلخواهتان را بچشید...
شما عزیزان می توانید جهت تهیه کتاب به واحد روابط عمومی انجمن خیریه دیابت جنان واقع در خیابان دانش، روبروی کوچه شهید اناری مراجعه نمایید. چنانچه امکان مراجعه حضوری وجود ندارد با ما تماس بگیرید تا کتاب از طریق پست به آدرس شما ارسال گردد.

جنان چگونه به من کمک میکند؟

عضویت در جنان
درخواست بازدید از منزل

لینک مفید
شبکه های اجتماعی