دقیقه ای تأمل

دقیقه ای تأمل

شاید تا الان نمیدونستیم که آقایون علاقه دارند که تفکر درونی داشته باشند و فقط نتیجه آخر رو با همسرشون درمیان بگذارند. مردها اینجوری بزرگ شدند که باید همه ی جواب هارو بدونند , و هیچ وقت نباید ترس یا تردید ازخودشون نشون بدهند چون به قول خودشون مردونگیشون زیر سوال میره .

و حالا برعکس ,خانوما اغلب دوست دارند که افکارشون رو بلند بیان کنند و با بقیه به اشتراک بگذارند , یا به  اصطلاح علمی به صورت فرایند مدار فکر می کنند پس هر مرحله یا مرحله های تفکر خودشون رو با صدای بلند طی می کنند .

ندونستن همین تفاوت باعث میشه که خانوما از بی عاطفگی و سردی شوهرشون ناراحت باشند و برای ابراز ناراحتیشون مدام گله کنند و آقایون هم از زیاد حرف زدن زن ها و زیادی جدی گرفتن مسایل پیش پا افتاده شاکی باشند ....و خونه به محل جنگ تبدیل بشه و مردها گله کنند که چرا وقتی از سر کار میام خونه , به جای دیدن صورت خندون و قشنگ خانومم باید فقط ناراحتی و گله بشنوم .

و در نهایت , صمیمیت از بین میره و این ناراحتی ها که با مطالعه جزیی و فهمیدن تفاوت های دو جنس رفع میشه , تبدیل میشه به دلخوری های طولانی و لحظات شادمون رو خراب می کنه ......

ندانستن تمام این موارد یعنی سازگار نشدن زن و شوهر با یکدیگر و به وجود آمدن کشمکش و ایجاد بیماری های روحی و جسمی

منبع :

کتاب رازهایی درباره برقراری ارتباط با مردان نویسنده :باربارا دی انجلس

 

نظرات