افتتاحیه شعبه رضوانشهر

✍️مراسم افتتاحیه شعبه رضوانشهر انجمن دیابت جنان با حضور اعضاء هیئت مدیره، هیأت امنا ، امام جمعه رضوانشهر و امام جمعه شهرستان تیران و کرون برگزار شد.
در این مراسم پس از تلاوت آیات قرآن کریم ، جناب آقای شاپوری مدیر عامل محترم انجمن دیابت جنان ، ضمن خوشآمدگویی به حضار ، به تشریح زمینه های تشکیل انجمن دیابت جنان ، عملکرد7ساله انجمن و به تبع آن تشکیل شعبه دوم انجمن پرداختند. در ادامه حاج آقا شیاسی امام جمعه محترم رضوانشهر ، ضمن تأکید بر ضرورت تشکیل شعبه رضوانشهر ، از عوامل و دست اندرکاران این امر مهم تقدیر و تشکر نمودند. در پایان از چند تن از خیرین با اهداء لوح تقدیر ، مراتب قدردانی به عمل آمد.

     

 

معرفی کتاب
کتاب "حالا من چی بخورم" برای کمک به ساده سازی زندگی روزانه ی افراد دیابتی از طریق آموزش مهارت های تغذیه پایه و تغییرات رفتاری نوشته شده است.
این آموزش ها به شما کمک می کند تا در هر موقعیتی، از جمله سفر یا بیرون از منزل، هنگام غذا خوردن، تصمیم درست را اتخاذ و غذای مناسبی انتخاب کنید و لذت غذای دلخواهتان را بچشید...
شما عزیزان می توانید جهت تهیه کتاب به واحد روابط عمومی انجمن خیریه دیابت جنان واقع در خیابان دانش، روبروی کوچه شهید اناری مراجعه نمایید. چنانچه امکان مراجعه حضوری وجود ندارد با ما تماس بگیرید تا کتاب از طریق پست به آدرس شما ارسال گردد.

جنان چگونه به من کمک میکند؟

عضویت در جنان
درخواست بازدید از منزل

لینک مفید
شبکه های اجتماعی