کمک غیر نقدی

جنان سازمانی مردمی است که از ابتدا با تکیه بر جلب مشارکت‌های مردمی و انواع کمک‌های انسان‌دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی متولد شده و اداره می‌شود. گسترش روز افزون حمایت‌های جنان از مبتلایان به دیابت و خانواده‌های آنها و افزایش نیاز به این حمایت‌ها لزوم توجه به بخش جلب مشارکت جنان و اهداف انسان دوستانه آن را بیشتر می‌کند. از این رو این بخش برای تسهیل فرآیند اهدای کمک نیکوکاران به مبتلایان به دیابت همواره تلاش می‌کند تا روش‌های مختلفی را برای اهدای کمک‌های مردمی به جنان اتخاذ نماید که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
کلیه فعالیت‌های این بخش با تاکید ویژه بر اصل شفافیت و پاسخگویی صورت می‌پذیرد و هرکمکی در هر اندازه و نوعی، در جنان جایگاهی والا دارد. بخش جلب مشارکت تلاش دارد منابع مالی لازم برای رسیدن به این هدف والا که در سایه حمایت جنان هیچ فردی از فقر و ناتوانی در پرداخت هزینه درمان، فوت نخواهد کرد را با جلب مشارکت‌های مردم تامین کند.
برای تماس با بخش جلب مشارکت جنان و کسب اطلاعات درباره روش های کمک به جنان و در صورت تمایل به مشارکت در حمایت از مبتلایان به دیابت با شماره 42648584-42640640-031 مرکز تلفن انجمن جنان تماس حاصل فرمایید.

1)طرح حامیان علی اصغر(ع):

این طرح جهت حمایت از کودکان دیابتی راه اندازی شده است کمک های جمع آوری شده در این طرح صرفا جهت هزینه های درمانی کودکان دیابتی استفاده می گردد.


 


2. همیاری معنوی :

این نوع کمک برای کسانی است که با توجه به موقعیت شغلی ، تخصصی و امکانات خود می توانند حامی جنان باشند وپس از ثبت نام عضو یکی از کمیته های انجمن (کمیته فرهنگی،آموزشی،ربنامه ریزی و اجرایی،توسعه،درمان و...)گردند.

3.استندگل:

عزیزان می توانند جهت سفارش استندگل به انجمن خیریه دیابت جنان مراجعه فرمایند.