جنان چگونه به من کمک میکند

انجمن خیریه دیابت جنان در راستای تسهیل روند درمان و همچنین کاهش فشار اقتصادی اقدام به عقد قرارداد با مراکز ورزشی(استخرها/ سالن های ورزشی) و مراکز درمانی (پزشکان /داروخانه ها/آزمایشگاه ها)نموده است.لذا شما عزیزان می توانید با مراجعه به انجمن و دریافت معرفی نامه، به مراکز فوق مراجعه نمایید.
علاوه بر آن میتوانید با مراجعه حضوری به انجمن از خدمات مشاوره ای(روان شناسی، تغذیه ،تربیت بدنی) و همچنین خدمات بهداشتی واحد مراقبت (تست قند خون،اندازه گیری فشار خون،مشاوره دیابت،مراقبت زخم پا،پیگیری و کنترل روند دیابت)بهره مند گردید.

معرفی کتاب
کتاب "حالا من چی بخورم" برای کمک به ساده سازی زندگی روزانه ی افراد دیابتی از طریق آموزش مهارت های تغذیه پایه و تغییرات رفتاری نوشته شده است.
این آموزش ها به شما کمک می کند تا در هر موقعیتی، از جمله سفر یا بیرون از منزل، هنگام غذا خوردن، تصمیم درست را اتخاذ و غذای مناسبی انتخاب کنید و لذت غذای دلخواهتان را بچشید...
شما عزیزان می توانید جهت تهیه کتاب به واحد روابط عمومی انجمن خیریه دیابت جنان واقع در خیابان دانش، روبروی کوچه شهید اناری مراجعه نمایید. چنانچه امکان مراجعه حضوری وجود ندارد با ما تماس بگیرید تا کتاب از طریق پست به آدرس شما ارسال گردد.

جنان چگونه به من کمک میکند؟

عضویت در جنان
درخواست بازدید از منزل

لینک مفید
شبکه های اجتماعی