مراسم خاکبرداری و کلنگ زنی مرکز تخصصی آموزشی درمانی انجمن خیریه دیابت جنان

آیین خاکبرداری و کلنگ زنی مرکز آموزشی تخصصی خیریه دیابت جنان در زوز 5شنبه 26 دیماه و در ایام سوگواری بانو فاطمه زهرا برگزار شد....

در این مراسم جناب آقای شاپوری، مدریعامل انجمن خیریه دیابت جنان با ارئه آماری از پسترش روزافزون دیابت در جامعه و تاکید بر اینکه با آموزش و پیشگیری می توان بر دیابت غلبه کرد ، به بیان توضیحاتی درباره مرکز آموزشی درمانی  انجمن خیریه دیابت جنان پرداخت.

جناب آقای ابوترابی ، نماینده شهرستان نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با تشریح روند اجرایی  ساخت مراکز آموزشی و درمانی در سطح شهرستان، با تاکید بر این حقیقت که هدف اصلی در انجمن خیریه دیابت جنان پیشگیری از شیوع دیابت در جامعه و کنترل عوارض دیابت با تکیه بر آموزش می باشد، از انجمن خیریه دیابت جنان برای کمک به کاهش دیابت و عوارض آن در جامعه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، آیین نمادین کلنگ زنی توسط حجه الاسلام حسناتی، امام جمعه نجف آباد و آقای ابوترابی -نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی- ، آقای محمدی -خیر بزرگواری که بخشی از زمین این مرکز را به یاد فرزندان شیدش به انجمن اهدا کرده- ، آقای مرتضوی0 رییس هیات مدیره  و آقای شاپوری ، مدیر عامل انجمن خیریه دیابت جنان و چند تن از خیرین شهرستان برگزار شد.

 

1

 

3

 

5

h

 

4

7

9

99

 

نظراتمعرفی کتاب
کتاب "حالا من چی بخورم" برای کمک به ساده سازی زندگی روزانه ی افراد دیابتی از طریق آموزش مهارت های تغذیه پایه و تغییرات رفتاری نوشته شده است.
این آموزش ها به شما کمک می کند تا در هر موقعیتی، از جمله سفر یا بیرون از منزل، هنگام غذا خوردن، تصمیم درست را اتخاذ و غذای مناسبی انتخاب کنید و لذت غذای دلخواهتان را بچشید...
شما عزیزان می توانید جهت تهیه کتاب به واحد روابط عمومی انجمن خیریه دیابت جنان واقع در خیابان دانش، روبروی کوچه شهید اناری مراجعه نمایید. چنانچه امکان مراجعه حضوری وجود ندارد با ما تماس بگیرید تا کتاب از طریق پست به آدرس شما ارسال گردد.

جنان چگونه به من کمک میکند؟

عضویت در جنان
درخواست بازدید از منزل

لینک مفید
شبکه های اجتماعی