مراسم خاکبرداری و کلنگ زنی مرکز تخصصی آموزشی درمانی انجمن خیریه دیابت جنان

آیین خاکبرداری و کلنگ زنی مرکز آموزشی تخصصی خیریه دیابت جنان در زوز 5شنبه 26 دیماه و در ایام سوگواری بانو فاطمه زهرا برگزار شد....

در این مراسم جناب آقای شاپوری، مدریعامل انجمن خیریه دیابت جنان با ارئه آماری از پسترش روزافزون دیابت در جامعه و تاکید بر اینکه با آموزش و پیشگیری می توان بر دیابت غلبه کرد ، به بیان توضیحاتی درباره مرکز آموزشی درمانی  انجمن خیریه دیابت جنان پرداخت.

جناب آقای ابوترابی ، نماینده شهرستان نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با تشریح روند اجرایی  ساخت مراکز آموزشی و درمانی در سطح شهرستان، با تاکید بر این حقیقت که هدف اصلی در انجمن خیریه دیابت جنان پیشگیری از شیوع دیابت در جامعه و کنترل عوارض دیابت با تکیه بر آموزش می باشد، از انجمن خیریه دیابت جنان برای کمک به کاهش دیابت و عوارض آن در جامعه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، آیین نمادین کلنگ زنی توسط حجه الاسلام حسناتی، امام جمعه نجف آباد و آقای ابوترابی -نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی- ، آقای محمدی -خیر بزرگواری که بخشی از زمین این مرکز را به یاد فرزندان شیدش به انجمن اهدا کرده- ، آقای مرتضوی0 رییس هیات مدیره  و آقای شاپوری ، مدیر عامل انجمن خیریه دیابت جنان و چند تن از خیرین شهرستان برگزار شد.

 

1

 

3

 

5

h

 

4

7

9

99

 

نظرات