معرفی کتاب :معجزه ی شکرگزاری

در این کتاب 26 تمرین وجود دارد که به طور ویژه  طراحی شده اند تا شما بیاموزید چگونه از معجزه ی سپاس گزاری برای دگرگون کردن وضعیت سلامتی ،امور مالی ،امور شغلی و چگونگی روابطتان استفاده کنید و کوچک ترین خواسته ها و بزرگترین رویاهای ارزشمندتان را به واقعیت تبدیل کنید . شما همچنین می آموزید چگونه سپاس گزاری را برای از بین بردن مشکلاتتان و تغییر دادن هر گونه موقعیت منفی به کار ببرید .

وقتی این دانش کاربردی و تغییر آفرین را می خوانید ،بی تردید به آن علاقه مند خواهید شد .اما اگر آموخته های خودتان را تمرین نکنید ،آنها را فراموش خواهید کرد و دو فرصت به دست آمده را برای تغییر دادن زندگی تان را از دست خواهید داد . برای اطمینان یافتن از اینکه چنین رویدادی برای شما اتفاق نمی افتد ،باید تمرین سپاس گزاری را در طی 26 روز انجام دهید . به این ترتیب ضمیر نیمه خوداگاه و سلول های بدنتان را با سپاس گزاری باور می کنید . فقط در این صورت است که سپاس گزاری به راستی زندگی تان را برای همیشه  دگرگون خواهد کرد .

تمرین ها به گونه ای طراحی شده اند که  در طی 26 روز پی در پی کامل شوند . این کار سبب می شود سپاسگزاری را به عادت و شیوه ی جدید زندگیتان تبدیل کنید .تمرین کردن سپاس گزاری با تلاشی متمرکز در طی روزهای پی در پی تضمین می کند که شما اتفاق افتادن معجزه ای را در زندگیتان مشاهده خواهید کرد و این معجزه به سرعت اتفاق می افتد .

 

معرفی کتاب : معجزه ی شکرگزاری

نویسنده : راندا برن

مترجم :سیما فرجی

ناشر :نسل نواندیش سال چاپ 1397

 

این کتاب در کتابخانه انجمن خیریه دیابت جنان موجود می باشد.

نظراتمعرفی کتاب
کتاب "حالا من چی بخورم" برای کمک به ساده سازی زندگی روزانه ی افراد دیابتی از طریق آموزش مهارت های تغذیه پایه و تغییرات رفتاری نوشته شده است.
این آموزش ها به شما کمک می کند تا در هر موقعیتی، از جمله سفر یا بیرون از منزل، هنگام غذا خوردن، تصمیم درست را اتخاذ و غذای مناسبی انتخاب کنید و لذت غذای دلخواهتان را بچشید...
شما عزیزان می توانید جهت تهیه کتاب به واحد روابط عمومی انجمن خیریه دیابت جنان واقع در خیابان دانش، روبروی کوچه شهید اناری مراجعه نمایید. چنانچه امکان مراجعه حضوری وجود ندارد با ما تماس بگیرید تا کتاب از طریق پست به آدرس شما ارسال گردد.

جنان چگونه به من کمک میکند؟

عضویت در جنان
درخواست بازدید از منزل

لینک مفید
شبکه های اجتماعی